Pamiętam, jak Pan od niemieckiego nazywał nas Bąbelkami i jak podniósł mnie, kiedy złożyłam Mu życzenia z okazji Dnia Nauczyciela.

Agnieszka z klasy 7a

Lekcje z Panem kojarzyły mi się zawsze z dwoma rzeczami: fajną zabawą i uśmiechem. Pan Mateusz umiał wywołać uśmiech na twarzy innych. Był miły, uśmiechnięty i pomocny. Pamiętam, jak organizował wiele ciekawych gier i zabaw.

Karolina z klasy 7a

Pan Józwiak przede wszystkim pokazał, co to jest radość z pracy, pasja, dzielenie się swoją wiedzą, sprawiedliwość, cierpliwość oraz dążenie do celu. Też kiedyś był w naszym wieku, więc czasem przymykał oko na ściąganie, pomaganie sobie i wiele takich rzeczy. Dało się z Nim normalnie porozmawiać i często pomagał w rozwiązywaniu różnych problemów. W wielkim skrócie – był wzorem do naśladowania.

Kuba z klasy 7a

Pan od niemieckiego był wspaniałą osobą i prowadził lekcje z pasją. Był bardzo sympatyczny i lubił kontakt z dziećmi. Pan Józwiak kojarzył mi się ze spokojem, rozważnością, ale też z dystansem do samego siebie. Wspominam wspaniałe chwile, gdy na lekcji niemieckiego bawiliśmy się w „Familiadę”.

Nikola z klasy 7a

Pan Mateusz był super nauczycielem. Prowadził z nami „Familiadę”. Zawsze próbował nas rozbawić. Pamiętam, jak grał z chłopakami w piłkę na zielonej szkole, a my podbiegałyśmy tam i przeszkadzałyśmy, ponieważ musiałyśmy wykonać jakieś wyzwanie. Było przy tym bardzo dużo śmiechu oraz zabawy. Na pewno będę Go wspominać jako zawsze uśmiechniętego, pogodnego i wspierającego nauczyciela. Niech spoczywa w pokoju.

Natalia z klasy 7a