Obiekty sportowe

Program "Otwarte obiekty sportowe"

został zakończony przez Urząd Miasta.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 16 im. M. Kopernika w Płocku  informuje, że  dnia  26.03 2016 r. (sobota) zajęcia sportowe  w ramach projektu „Otwarte obiekty sportowe”  zostają odwołane.

Zamiennie odbędą się w dniu 29.03.2016 r. w godzinach 11.00-13.00.

Od miesiąca kwietnia, na prośbę uczestników następuje zmiana godzin zajęć 17.00-19.00.

Wychodząc wszystkim naprzeciw proponuje się dzień  13.02.2016 r.  i zajęcia w godzinach  1000  -  1200  oraz  1500  -1700.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 16 im. M. Kopernika w Płocku  informuje, że  dnia  06.02 2016 r. nie odbyły się zajęcia sportowe  w ramach projektu „Otwarte obiekty sportowe”  z powodu choroby nauczyciela.

Regulamin korzystania z infrastruktury sportowej

w Szkole Podstawowej nr 16 w Płocku, ul. Piasta Kołodzieja 7

w ramach Programu

OTWARTE SZKOLNE OBIEKTY SPORTOWE 2016

1. Regulamin określa zasady korzystania ze szkolnej infrastruktury sportowej, zwanej dalej „obiektem”.

2. Przez obiekt należy rozumieć salę gimnastyczną i zaplecze socjalno – sanitarne (szatnie, WC, łazienki).

3. Administratorem obiektu jest Dyrektor Szkoły.

4. Użytkownikami obiektu są mieszkańcy Miasta Płocka (dzieci, młodzież szkolna, osoby

dorosłe, w formie grup zorganizowanych i osób indywidualnych).

5. Obiekt dostępny jest w soboty w godz. 15 00-17 00 – prowadząca zajęcia Katarzyna Walkiewicz.

6. Osoby korzystające z obiektu zobowiązane są do okazania dokumentu tożsamości lub

legitymacji szkolnej i wpisywania się do rejestru użytkowników prowadzonego przez

animatora.

7. Warunkiem korzystania z obiektu jest posiadanie odpowiedniego stroju i obuwia

sportowego.

8. Wejście na teren obiektu powinno być na 10 min przed zajęciami.

9. W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom i korzystania z obiektu zgodnie z jego przeznaczeniem zabrania się:

a) używania butów piłkarskich na wysokich i metalowych korkach oraz kolców,

b) wprowadzania i użytkowania sprzętu innego niż zgodny z przeznaczeniem obiektu,

c) niszczenia urządzeń sportowych i obiektu,

d) wchodzenia na urządzenia sportowe,

e) palenia tytoniu, spożywania alkoholu oraz wszelkiego rodzaju środków odurzających,

zaśmiecania,

f) przeszkadzania w zajęciach lub grze,

g) zakłócania porządku i używania słów wulgarnych,

h) wprowadzania zwierząt,

i) korzystania z obiektu bez zgody animatora,

j) przebywania i korzystania z obiektu poza godzinami otwarcia.

10. Nad prawidłowym korzystaniem z obiektu czuwa animator sportu i pracownik obsługi.

11. Osoby korzystające z obiektu mogą korzystać z pomieszczeń socjalnych w porozumieniu

z animatorem lub pracownikiem obsługi.

12. Za rzeczy pozostawione w szatni administrator obiektu nie ponosi odpowiedzialności.

13. Wyposażenie i sprzęt sportowy znajdujący się na obiekcie należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem.

14. Sprzęt sportowy wydaje animator.

15. Pobierający sprzęt po skończonych zajęciach zobowiązany jest do jego zwrotu w stanie niezniszczonym.

16. Za zniszczenia powstałe w wyniku korzystania z obiektu oraz pomieszczeń socjalno - sanitarnych odpowiedzialność materialną ponoszą osoby korzystające, a w przypadku osób

niepełnoletnich - ich prawni opiekunowie.

17. Korzystanie z obiektu jest bezpłatne.

18. Administrator obiektu nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe w trakcie

korzystania z obiektu.

19. Użytkownicy korzystają z obiektu na własną odpowiedzialność i odpowiadają materialnie za wyrządzone szkody w 100% wartości zniszczeń.

20. Korzystający z obiektu są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania regulaminu, przepisów bhp i p. poż., a w szczególności zastosowania się do uwag animatora lub pracowników obiektu.

21. Administrator zastrzega sobie prawo czasowego wyłączenia obiektu z użytkowania z uwagi na organizowane imprezy lub niekorzystne warunki techniczne. Informacja na ten temat zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły w serwisie sportowym https://sp16plock.edupage.org/

22. Niezastosowanie się do niniejszego regulaminu rozpatrywane będzie w drodze postępowania

karno - administracyjnego, a w szczególnych wypadkach w drodze postępowania karnego.

TELEFONY ALARMOWE

POGOTOWIE RATUNKOWE - 999