Budowa Sali Gimnastycznej

Wyglądamy codziennie przez okna i serca nam rosną!

Wyglądamy codziennie przez okna i serca nam rosną! Jakie tempo! Jaki rozmach! Na placu budowy nowej hali sportowej duża ekipa robotników i najcięższy sprzęt: dźwigi, koparki, wywrotki. To, co się tam dzieje, jest teraz w Szesnastce najciekawszym tematem.
Już widzimy oczyma wyobraźni gotowy obiekt. Ma on pomieścić salę sportowo-widowiskową z pełnowymiarowym boiskiem do gry w piłkę ręczną i widownią na 280 miejsc siedzących. W projekcie założono również, że hala będzie służyć do innych gier, wystawiania przedstawień teatralnych czy organizowania najróżniejszych imprez rozrywkowych lub szkoleniowych. Dodatkowo na poziomie I piętra zaprojektowano salę gimnastyczną o powierzchni 44 m2 oraz pomieszczenia przeznaczone na siłownię i solarium.
Planuje się także kompleksową przebudowę boisk, by można je było wykorzystywać nawet do imprez niezwiązanych z programem nauczania. Obok szkoły ma powstać nowoczesne boisko do piłki ręcznej, boisko do piłki koszykowej, bieżnia prosta i okólna oraz skocznia w dal. Wybudowany zostanie kompleks sportowy, który będzie służyć nie tylko naszym uczniom, ale i wszystkim mieszkańcom Płocka. Kiedy? Już w przyszłym roku szkolnym! Tak wspaniałe zaplecze sportowe to marzenie każdej szkoły. Nam się ono wkrótce ma spełnić.

Projekt_zagospodarowania_terenu.pdf

projekt_budow_przebudowa_boisk.pdf