Regulamin dodatkowej rekrutacji dla dzieci spoza obwodu
Rok szkolny 2016/2017
Rok szkolny 2015/2016
Rok szkolny 2014/2015
Rok szkolny 2013/2014
Rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2011/2012
Rok szkolny 2010/2011
Turnieje sportowe
Akademia Piłki Ręcznej
Stop zwolnieniom z WF
SKS
Obiekty sportowe
OHML
Konkurs Bóbr
MiniLOGIA
Liga Przedmiotowa
Programowanie w Scratch
Prace dzieci robotyka
Klasa 7
Klasa 8
Po co sprząta się świat?
Najmłodsze dzieci nie mają wątpliwości: żeby posprzątać po dorosłych. Uczniowie z klasy Ic pani Marty Oleckiej pokazują z dumą worki pełne śmieci. „My nie rzucamy papierków na ziemię” - zapewniają. Żeby to były tylko papierki, Polacy śmiecą okropnie. Butelki po napojach, tysiące niedopałków, kapsle, foliowe torebki. I psie odchody, które powinni zbierać właściciele psów, a nie sprząta ich nikt.
Raz do roku uczniowie patrzą uważnie pod nogi. Na co dzień śmieci nie zauważa się, są „naturalnym” elementem krajobrazu miejskiego, a jak się człowiek lepiej przyjrzy, to zatrzęsie się z obrzydzenia i oburzenia. I o to święte oburzenie właśnie chodzi. Może w końcu podniesie się, jeśli nie świadomość ekologiczna, to choć wrażliwość estetyczna płocczan. Może się będzie bardziej dbać o zieleń, ulice staną się czyste. Może będzie się więcej wymagać od służb komunalnych, bo poziom ich usług też nie jest właściwy, skoro udaje się zebrać całe worki śmieci na posprzątanym wczesnym rankiem osiedlu.
Tegoroczna 18. Kampania „Sprzątanie Świata” odbywała się pod hasłem „Lasy to życie – chrońmy je”. Na terenie Mazowsza Płockiego edukacja ekologiczna poświęcona była przede wszystkim zasadom gospodarowania odpadkami komunalnymi oraz unikaniu ich wytwarzania. Nasz region nie ma żadnych powodów do dumy: po prostu toniemy w śmieciach. Chodzi o zmianę myślenia i nawyków, więc przed przystąpieniem do działań uczniowie uczestniczyli w pogadankach z wychowawcami i odbyli odpowiednie przeszkolenie. Śmieci mogą być niebezpieczne, mogą realnie zagrażać naszemu życiu i zdrowiu, z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę.
1 września
1 września! Marsz do szkoły! Szesnastka przyjęła w tym roku w swe mury 75 dzieci siedmioletnich i 10 sześcioletnich. Do sali gimnastycznej, gdzie odbywała się uroczystość rozpoczęcia nauki, wkroczyły odświętnie ubrane i zaaferowane.
Panie wychowawczynie, Katarzyna Pawlak, Anna Kowalewska, Marta Olecka i Katarzyna Szafrańska, od pierwszych minut były przy swoich podopiecznych... i na pewno czuły się bardzo potrzebne.
Dla naszych Nowych Uczniów, ich Rodziców oraz Wychowawczyń – najserdeczniejsze życzenia.
Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej
W dniu 15 czerwca 2011 roku odbył się w naszej szkole 2 szkolny konkurs piosenki anglojęzycznej pod opieką nauczyciela języka angielskiego Bogdana Janiaka. Występowali uczniowie klas czwartych oraz co jest sporą niespodzianką z piosenką Stinga "Every breath you take" uczniowie klasy drugiej. Uczestnicy zachwycili widzów nie tylko świetną interpretacją i śpiewem, ale również ciekawą choreografią i "odlotowymi" strojami. Jury wyłonione wśród uczniów po burzliwych obradach za zamkniętymi drzwiami zdecydowało o przyznaniu aż 3 pierwszych miejsc. Nagrody w postaci książek ufundowanych przez dyrektora naszej szkoły otrzymali Agata Marciniak, Julia Nowalińska i Marysia Nasiadko razem z Julią Baranowską i Anetą Bombalicką a także Anna Chlewicka.
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Moja Mama.”
Wiktoria Rybarczyk, uczennica kl. II c, zdobyła I nagrodę w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez SP 18 pt. „Moja Mama.”.
"16" najlepsza!
Znamy wyniki sprawdzianu szóstoklasistów z poszczególnych płockich szkół. Tylko jedna poprawiła wynik sprzed roku. Część zachowała ubiegłoroczny poziom, większość wypadła gorzej.
Sprawdzian na zakończenie szkoły podstawowej uczniowie w całym kraju pisali na początku kwietnia. O średnim wyniku dla Płocka i okolicznych powiatów pisaliśmy wczoraj. Statystyczny szóstoklasista z Płocka zdobył w tym roku 25,44 pkt (na 40 możliwych). Mniej niż przed rokiem. Wtedy średni wynik dla Płocka wynosił 26,2 pkt.
A jak przedstawiają się wyniki poszczególnych płockich szkół? Ani Centralna, ani Okręgowa Komisja Egzaminacyjna nie podają do wiadomości publicznej tak szczegółowych danych. Informacji udzielił nam wydział edukacji Urzędu Miasta, czyli organ prowadzący miejskie placówki. II Prywatna Szkoła Podstawowa ZOK Profesor i Szkoła Podstawowa Płockiego Towarzystwa Oświatowego wyniki podały nam same.
Przy punktacji, tak jak w ubiegłych latach, podajemy także przedział, w jakim dana placówka znalazła się w dziewięciostopniowej skali staninowej (1 - najniższy, 2 - bardzo niski, 3 - niski, 4 - niżej średni, 5 - średni, 6 - wyżej średni, 7 - wysoki, 8 - bardzo wysoki, 9 - najwyższy). Skalę staninową układa się co roku, biorąc pod uwagę średnie wyniki szkół w kraju. Jak wyjaśnia Centralna Komisja Egzaminacyjna, skala ta umożliwia porównywanie wyników szkół w poszczególnych latach.
Na przykład w tym roku, aby znaleźć się w 9. staninie, trzeba było mieć od 30,3 do 37 pkt. Jeśli szkoła przeskoczyła o stanin wyżej, to znaczy, że zasługuje na pochwałę. Jeśli znalazła się w niższym staninie, musi solidniej popracować z uczniami. Biorąc pod uwagę właśnie skalę staninową, w porównaniu z poprzednim rokiem swój wynik poprawiła tylko jedna płocka szkoła. Sześć uplasowało się na poziomie sprzed roku. Pozostałe spadły w klasyfikacji.
A oto dokładne wyniki:
- - - - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia - 34,07 pkt, 9. stanin (w ub. r. również 9.)
- - - - II Prywatna SP nr ZOK Profesor - 30,13 pkt, 8 stanin (9.)
Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR 2011”
W dniu 26 maja 2011r. przyszły do szkoły wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2011". Uczniowie klas V i VI brali udział w kategorii B1 i B2 - Beniamin. Klasy III i IV w kategorii M1 i M2 - Maluch. A oto wyniki:
W dniach 6 i 7 maja 2011r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbyły się już ostatnie konkursy Międzyszkolnej Ligii Przedmiotowej.
W Edukacji polonistycznej dla klas 3 nasza szkoła zajęła 4 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Szatańska Oliwia 4 miejsce, Grabowska Paulina 7 miejsce, Ciarka Alicja 12 miejsce.
W języku polskim dla klas 4 nasza szkoła zajęła 5 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Borkowski Mateusz 6 miejsce, Stachowicz Ada 6 miejsce, Kowalska Julia 10 miejsce.
W matematyce dla klas 4 nasza szkoła zajęła 2 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Zych Szymon 2 miejsce, Pawlak Tomasz 4 miejsce, Nasiadko Maria 4 miejsce.
W języku angielskim dla klas 5 nasza szkoła zajęła 4 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Kompa Marcin 5 miejsce, Obrębski Michał 9 miejsce, Hejcelman Julia 11 miejsce.
W matematyce dla klas 5 nasza szkoła zajęła 13 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Kompa Marcin 9 miejsce, Lemiec Michał 13 miejsce, Obrębski Michał 15 miejsce.
W historii dla klas 6 nasza szkoła zajęła 1 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Jędrzejewska Agata 3 miejsce, Solecka Karolina 3 miejsce, Lasakowska Aleksandra 6 miejsce.
W przyrodzie dla klas 6 nasza szkoła zajęła 9 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Macion Adrian 6 miejsce, Lasakowska Aleksandra 15 miejsce, Piechowicz Michał 21 miejsce.
I Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny „Głoski ćwiczmy – pięknie mówimy”
14 kwietnia 2011r. odbył się w naszej szkole I Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny „Głoski ćwiczmy – pięknie mówimy”. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów ćwiczeniami artykulacyjnymi służącymi osiągnięciu dobrej dykcji oraz rozwijanie mowy poprzez wykorzystanie technik plastycznych. W konkursie wzięło udział 24 uczniów klas I-III z następujących szkół:
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 16
Szkoła Podstawowa nr 20
Szkoła Podstawowa nr 21
Szkoła Podstawowa nr 22
Szkoła Podstawowa nr 23
Oto nagrodzone prace:
Uroczystość wręczenie nagród była połączona z zabawami rozwijającymi mowę. Nie zabrakło również słodkiego
poczęstunku dla każdego uczestnika.
Finał Konkursu Informatycznego miniLOGIA 9
W dniu 13 kwietnia 2011r. w Warszawie odbył się finał Konkursu Informatycznego miniLOGIA 9. Miło nam poinformować, że jednym z finalistów został uczeń naszej szkoły Piotr Kowalski z klasy 6C. Gratulujemy!
W dniu 7 kwietnia 2011r. w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 22 w Płocku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Multimedialnego Konkursu Informatycznego pod hasłem "Taki jestem.....". Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych osób znalazła się uczennica naszej szkoły Ada Ambroziak z klasy 2d. Wykonany przez nią rysunek zdobył wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!
Międzyszkolna Liga Przedmiotowa 2011
W dniach 8 i 9 kwietnia 2011r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbyła się Międzyszkolna Liga Przedmiotowa.
W Edukacji polonistycznej dla klas 2 nasza szkoła zajęła 8 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Ciszewska Agnieszka 8 miejsce, Trzcińska Natalia 9 miejsce, Wolf Alicja 22 miejsce.
W Edukacji matematycznej dla klas 2 nasza szkoła zajęła 5 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Trzcińska Natalia 6 miejsce, Piegat Natalia 8 miejsce, Wiśniewska Natalia 13 miejsce.
W Edukacji matematycznej dla klas 3 nasza szkoła zajęła 8 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Jakubowski Eryk 6 miejsce, Będzikowski Jakub 10 miejsce, Gontarek Jakub 14 miejsce.
W przyrodzie dla klas 4 nasza szkoła zajęła 8 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Pawlak Tomasz 8 miejsce, Zwolan Jan 13 miejsce, Stępniak Marta 20 miejsce.
W historii dla klas 5 nasza szkoła zajęła 1 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Hejcelman Julia 2 miejsce, Lemiec Michał 3 miejsce, KompaMarcin 3 miejsce.
W języku polskim dla klas 5 nasza szkoła zajęła 1 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Szyca Julianna 1 miejsce, Hejcelman Julia 2 miejsce, Obrębski Michał 4 miejsce.
W przyrodzie dla klas 5 nasza szkoła zajęła 7 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Obrębski Michał 8 miejsce, Lemiec Michał 11 miejsce, Pepłowska Anna 14 miejsce.
W języku angielskim dla klas 6 nasza szkoła zajęła 1 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Solecka Karolina 2 miejsce, Jędrzejewska Agata 8 miejsce, Noskiewicz Magdalena 10 miejsce.
W matematyce dla klas 6 indywidualnie uczniowie zajęli: Jędrzejewska Agata 1 miejsce, Noskiewicz Magdalena 6 miejsce.
W języku polskim dla klas 6 nasza szkoła zajęła 4 miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Noskiewicz Magdalena 4 miejsce, Solecka Karolina 6 miejsce, Lasakowska Aleksandra 11 miejsce.
Lekcje w Centrum Nauki KOPERNIK
W dniu 6 kwietnia 2011r. uczniowie klasy III b uczestniczyli w lekcjach w Centrum Nauki KOPERNIK. W trakcie lekcji poświęconej biologii uczniowie wraz z panią Kowalewską zajrzeli w głąb ludzkiego organizmu oraz poprzez samodzielne eksperymenty poznawali otaczający świat: przyjrzeli się, jak powstaje tornado oraz doświadczyli tego, co się dzieje podczas trzęsień ziemi.
W trakcie lekcji poświeconej najważniejszym osiągnięciom ludzkiej myśli. Wraz z paniami Domżał i Popek szukali źródeł współczesnej cywilizacji mieli okazję wybudować „iglo”, wczuć się w rolę archeologa podczas wykopalisk, a także poznać wykorzystywane dawniej i dzisiaj źródła energii.
Nasza cywilizacja to nie tylko technika, ale także sztuka i muzyka. Dzieci miały szansę spróbować odczytać naskalne malowidła, a także samodzielnie zagrać na laserowej harfie i eksperymentować na eksponatach wodnych.
Dzień sprawdzianu szóstoklasisty w SP 16
Około 375 tys. szóstoklasistów w 12,8 tys. szkół podstawowych w całej Polsce przystąpiło we wtorek do pisemnego sprawdzianu. Uczestnictwo w sprawdzianie szóstoklasisty jest jednym z warunków ukończenia szkoły podstawowej.
Sprawdzian szóstoklasisty rozpoczął się po godz. 9.00 i trwał 60 minut. Dla uczniów z dysfunkcjami czas trwania sprawdzianu może przedłużono o 30 minut. Wszyscy uczniowie w Polsce piszą taki sam test. Prace zostały zakodowane; sprawdzać je będą egzaminatorzy z okręgowych komisji egzaminacyjnych. Wyniki sprawdzianów udostępnione zostaną szkołom pod koniec maja. Po godzinie 14 GazetaEdukacja.pl opublikuje arkusze, a następnie rozwiązania.
W dniu, kiedy klasy szóste pisały sprawdzian szóstoklasisty. Chętne dzieci z klas 1 – 5 spędzały czas w na zajęciach indywidualnych z nauczycielami.
Międzynarodowy Konkurs Młodych Artystów
Dnia 7 marca 2011r. w SDK w Płocku rozdano nagrody za udział w Międzynarodowym Konkursie Młodych Artystów pt. "50 Lat Załogowych Lotów Kosmicznych" - finał regionalny. Z Szkoły Podstawowej nr 16 było dwóch laureatów z klasy II A – wychowawca pani Iwona Aronowska:
- Rzepecki Adam – II miejsce
- Filipiak Wiktor – wyróżnienie
Wyniki V edycji Konkursu Informatycznego Bóbr
Miło nam poinformować, że są już dostępne oficjalne wyniki V Konkursu Informatycznego Bóbr. Przyjęto następujące progi punktowe Szkoła podstawowa: I miejsce - 120-112, II miejsce - 113-104, III miejsce - 103-100, Wyróżnienie - 99-94.
Superzdolna Agata godzi polski z matematyką
Właśnie została laureatką wojewódzkich konkursów kuratoryjnych z polskiego i z matematyki, a poza tym pięknie śpiewa, maluje. - Jestem dumna, ale nie czuję się lepsza - mówi szóstoklasistka.
Agata Jędrzejewska na pierwszy rzut oka niczym szczególnym się nie wyróżnia. Długie ciemne włosy, niepewny uśmiech... Może tylko głębokie, mądre spojrzenie zdradza, że za skromną powierzchownością kryje się wyjątkowa osoba.
Dziewczynka jest uczennicą szóstej klasy Szkoły Podstawowej nr 16. Mimo młodego wieku na swoim koncie ma sporo sukcesów. Wystarczy zerknąć na stronę internetową podstawówki:
- - - - "Sześcioro dzieci z naszej szkoły wzięło udział w VII Rejonowym Konkursie Duetów Kolęd i Pastorałek "Cicha noc" organizowanym przez SP nr 6 w Płocku. (...) Występ Agaty Jędrzejewskiej i Karoliny Soleckiej, uczennic kl. VI c, tak urzekł wszystkich słuchaczy i jury, że jednogłośnym werdyktem otrzymały Grand Prix Konkursu"
- - " Agata Jędrzejewska - uczennica kl. VI c reprezentowała naszą szkołę w konkursie Akcji Katolickiej Diecezji Płockiej o roli dziadków w tworzeniu cywilizacji miłości w kategorii praca plastyczna. Honorowy patronat nad konkursem objął J. E. Biskup Płocki Piotr Libera. Praca Agatki została doceniona i uczennica zajęła III miejsce".
Jednak największą dumą nauczycieli i całej szkoły jest niedawny sukces dziewczynki w dwóch wojewódzkich konkursach kuratoryjnych. I to z dwóch przedmiotów, które nie mają ze sobą wiele wspólnego: języka polskiego i matematyki! Jakby tego było mało - obydwa konkursy odbywały się niemal w tym samym czasie. W październiku - pierwszy etap, w grudniu - drugi, w styczniu - trzeci. Specyfiką tych konkursów jest brak podziału na miejsca.
Wśród uczestników wyłaniani są po prostu laureaci. Żeby znaleźć się w ich gronie, trzeba osiągnąć pewien pułap punktowy. Agata Jędrzejewska jest laureatką obydwu konkursów, przy czym w polonistycznym uzyskała najlepszy wynik ze wszystkich biorących udział.
- Bardziej jednak lubię matematykę i to z nią wiążę swoją przyszłość - tłumaczy dziewczynka. O jej zamiłowaniu do przedmiotów ścisłych świadczy choćby to, że od czwartej klasy bierze udział w międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny. Za pierwszym razem zdobyła wyróżnienie, w ub. r. miała już wynik bardzo dobry, czyli do tytułu laureata zabrakło jej bardzo niewiele. Małgorzata Stempnowska, która uczy Agatkę matematyki, nie kryje, że w tym roku jej uczennica ma szansę odnieść sukces i w tym konkursie.
- Agatka jest zdolna, skromna, bardzo lubiana przez rówieśników - mówi Stempnowska. I dodaje: - Myślę, że to rodzinne. Dziewczynka ma tak samo uzdolnioną starszą siostrę, która obecnie uczy się w trzeciej klasie w Gimnazjum nr 6. Poza tym ich rodzice są wspaniałymi ludźmi. Mama Agatki też chodziła do naszej szkoły, a matematyki uczyła ją moja mama!
Skoro nastolatka pasjonuje się królową nauk, skąd w takim razie ten język polski?
Agata tłumaczy, że duża w tym zasługa jej nauczycielki i jednocześnie wychowawczyni Anny Kamińskiej, która potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć i jednocześnie zarazić miłością do swojego przedmiotu. Ale nie ma co kryć - gdyby polonistka nie trafiła na podatny grunt, jej wysiłki być może na nic by się zdały.
- Wolę czytać książki - odpowiada Agatka, kiedy pytam ją, czy w związku z nauką i innymi obowiązkami ma czas np. na oglądanie telewizji. Co się zawiera w tych „innych obowiązkach”? M.in. śpiewanie w chórze Pueri et Puellae Cantores Plocenses oraz przynależność do koła plastycznego czy praca społeczna w szkolnej bibliotece. Anna Kowalewska, wicedyrektor SP nr 16, która była wychowawczynią Agatki w klasach 1-3, a teraz uczy ją przyrody: - Takich perełek mamy znacznie więcej, ale Agatka jest wyjątkowa. Dojrzała emocjonalnie, do wyzwań podchodzi z dużym spokojem. Inni po prostu spalają się na tych konkursach.
Aleksandra Dybiec
Źródło: Gazeta Wyborcza Płock
ZŁOTA i SREBRNA GWIAZDA
22.01.2011
22 stycznia 2011 r. cztery uczennice reprezentowały naszą szkołę w III Szkolno-Parafialnym Festiwalu Kolęd w Rogozinie w dwóch kategoriach: zespoły wokalne - zespół "TĘCZA" i soliści - Agnieszka Ciszewska (najmłodsza uczestniczka festiwalu). W festiwalu wzięły udział zespoły i soliści z Płocka, Gostynina, Radzanowa, Rogozina, Staroźreb,Brudzenia Dużego, Krojczyna, Proboszczewic, Goleszyna, Małej Wsi, Białkowa i Słubic. Zgodnie z regulaminem konkursu Jury przyznawało punkty od 0 do 100. W zależności od otrzymanej oceny, uczestnicy mogli zdobyć dyplom uczestnictwa, Brązową Gwiazdę (50 - 69 pkt.), Srebrną Gwiazdę (70 - 89 pkt) lub Złotą Gwiazdę (90-100pkt). Zespół wokalny "TĘCZA" w składzie: Dominika Zielińska, Karolina Solecka i Agata Jędrzejewska zdobył ZŁOTĄ GWIAZDĘ, a Agnieszka Ciszewska SREBRNĄ GWIAZDĘ. Gratulujemy uczennicom i ich opiekunom: Magdalenie Spirydonow i Magdalenie Ołdakowskiej! Zdjęcia z festiwalu w Albumie fotograficznym-Z życia biblioteki.
GRAND PRIX i III Miejsce w
Sześcioro dzieci z naszej szkoły wzięło udział w VII Rejonowym Konkursie Duetów Kolęd i Pastorałek "Cicha noc" organizowanym przez SP nr 6 w Płocku. Trzy duety wykonały kolędy w opracowaniu 2-głosowym: "Narodził się Jezus Chrystus", "Jezusa Narodzonego" i "Przybieżeli do Betlejem". Jury nagrodziło duet Agnieszki Ciszewskiej ucz. kl. II c i Tomasza Kamińskiego ucz. kl. I c przyznając III miejsce. Natomiast występ Agaty Jędrzejewskiej i Karoliny Soleckiej uczennic kl. VIc tak urzekł wszystkich słuchaczy i Jury,że jednogłośnym werdyktem otrzymał GRAND PRIX Konkursu.
Dzieci przygotowały: p. Magdalena Ołdakowska i p. Magdalena Spirydonow. Zdjęcia z konkursu w Albumie fotograficznym - Z życia biblioteki.
III etap Konkursu Matematycznego
W dniu 15 stycznia 2011r. odbył się III etap wojewódzki Konkursu Matematycznego. Laureatem tego konkursu została uczennica naszej szkoły Agata Jędrzejewska z klasy 6C. Gratulujemy!
III miejsce w "Canto Piccolo" w SP nr 17
25.11.2010
Naszą szkołę w X Powiatowym Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej "Canto Piccolo" w SP nr 17 reprezentowało 4 uczniów (2 w kat. I-III; 2 w kat. IV-VI): Agnieszka Ciszewska ucz. kl. II c, Tomasz Kamiński ucz. kl. I c, Julia Hejcelman ucz. kl. V a, Karolina Solecka ucz. kl. VI c. Jury doceniło jedynie występ Tomasza Kamińskiego, który piosenką "Budujemy łódź" wyśpiewał III miejsce. GRATULUJEMY!!! Dzieci do konkursu przygotowywały nauczycielki bibliotekarki: Magdalena Ołdakowska i Magdalena Spirydonow.