|
Wywiad z Filipem Drabikiem Pewnie nie wszyscy wiedzą, że do naszej szkoły uczęszcza mistrz pływania odnoszący sukcesy nawet w międzynarodowych zawodach. Oto wywiad, jakiego udzielił nam uczeń klasy VI c, Filip Drabik.
Najpierw o zwycięstwach. Jest ich niesamowicie dużo jak na nastolatka, który nie opuścił jeszcze murów podstawówki. W Płockiej Lidze Pływania już 10 razy stawałeś na podium, w tym roku nawet trzy razy na najwyższym. Ale pewnie bardziej sobie cenisz występy w poważniejszych, silniej obsadzonych imprezach?
Te również, choć muszę przyznać, że największych emocji dostarczył mi udział w Ogólnopolskich Otwartych Zawodach Pływackich z Okazji Święta Niepodległości w Sochaczewie w 2011 r. Zająłem tam III miejsce stylem klasycznym na 50 metrów. Zawody miały naprawdę niezwykłą atmosferę, cieszyły się dużym zainteresowaniem mediów, trafiliśmy do kroniki filmowej. Ciekawym doświadczeniem był także start w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Warszawy w Pływaniu w 2011 roku, ze względu na to, że rywalizowałem tam z zawodnikami z różnych krajów. Byłem VI na 100 metrów stylem motylkowym i klasycznym oraz VII na 50 metrów stylem klasycznym.
Warto jeszcze wspomnieć, że zająłeś bardzo wysokie miejsca – VII i VI – na 100 metrów stylem motylkowym i klasycznym w Wojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Ożarowie Mazowieckiem w 2011 roku. Ile trzeba trenować, by móc się poszczycić takimi osiągnięciami?
Treningów jest dużo, każdego dnia przepływam około 10 kilometrów, 1 kilometr to 40 basenów. Ćwiczę codziennie, również w święta. Mam obowiązkowe zajęcia popołudniowe, ale kilka dni w tygodniu trenuję dodatkowo przed lekcjami. Żeby wtedy zdążyć na 8. 00 do szkoły, muszę wstać koło 5.00.
Sport jest zatem dla wytrwałych. Od jak dawna jesteś zawodnikiem Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych Płock?
Należę do klubu od 3 lat, choć już wcześniej uczestniczyłem w różnych kursach pływania.
A kiedy w ogóle nauczyłeś się pływać?
Nie pamiętam, chyba w wieku pięciu lub sześciu lat. Ale zawsze lubiłem wodę, ludzie się z tym rodzą.
Masz rację, lub z wielką niechęcią do wody. Na szczęście dla wielu Polaków pływanie jest prawdziwą pasją i odnosimy w nim sukcesy mimo ubogiego zaplecza. Na których sportowcach się wzorujesz?
Imponuje mi Konrad Czerniak, ale prawdziwym wzorem jest dla mnie mój trener, który się mną opiekuje od 3 lat, Stanisław Zotow. Jest z pochodzenia Rosjaninem, wiele lat uprawiał pływanie, zdobył wraz ze swoją drużyną puchar ZSRR. To wspaniały człowiek i świetny nauczyciel.
Czy planujesz sportową karierę?
Przyznam się, że wiążę swą przyszłość ze sportem i marzę o naprawdę wielkich sukcesach: mistrzostwie Polski czy występie na olimpiadzie.
Najbliższe starty?
Najpierw Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu, a za kilka tygodni Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików.
Budzisz wielki podziw swoją wytrwałością w dążeniu do celu. Życzymy zatem sukcesów w tych zawodach i osiągnięcia wszystkich śmiałych zamierzeń. Wśród uśmiechniętych stokrotek
W sobotę, 19 maja odbył się 36. już Rajd PTTK „Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki”. Ma on w swej nazwie przymiotnik „ekologiczny”, może dlatego że jego uczestnicy wędrują piaszczystymi, polnymi drogami, podziwiając wiejskie krajobrazy tchnące spokojem i harmonią. Mijają łany zielonego jeszcze żyta i jęczmienia, złocistego rzepaku, oczka wodne, groble, zarośla tarniny i kwitnących głogów. W tym świecie nie ma hałasu, pośpiechu, asfaltu, betonu i spalin, można odetchnąć chwilę od cywilizacji, poczuć, jak bardzo środowisko na nas oddziałuje.
Niestety o tym, co oznacza słowo "ekologia", zdarza się czasem komuś zapomnieć. Na wszelki wypadek przypominamy kilka podstawowych zasad przebywania na łonie natury:
1. Nie śmieć! Śmieci, które porzucisz koło drogi, nie znikną same, będą leżeć miesiącami i mazowiecki krajobraz nie będzie już tak ładny.
2. Nie tratuj zasiewów! Ktoś włożył duży wysiłek w uprawę pola, nie wolno nie szanować jego pracy.
3. Nie niszcz bezmyślnie zieleni! Polne kwiaty i gałęzie kwitnących krzewów zwiędną szybko, nie uda ci się ich przywieźć do domu, lepiej niech cieszą oko tam, gdzie wyrosły.
4. Chłoń piękno świata, ciesz się nim, czuj się cząstką przyrody. Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego

Podajemy wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2012". Uczniowie klas V i VI brali udział w kategorii B1 i B2 - Beniamin. Klasy III i IV w kategorii M1 i M2 - Maluch. Oto wyniki:
KATEGORIA
|
IMIĘ I NAZWISKO
|
KLASA
|
WYNIK
|
NAUCZYCIEL
|
M2
|
ERYK JAKUBOWSKI
|
IV A
|
WYRÓŻNIENIE
|
M. STEMPNOWSKA
|
B1
|
HUBERT LENDZION
|
V B
|
WYRÓŻNIENIE
|
M. STEMPNOWSKA
|
B1
|
TOMASZ PAWLAK
|
V C
|
WYRÓŻNIENIE
|
M. STEMPNOWSKA
|
Czwórbój Lekkoatletyczny Chłopców
Jakie konkurencje obejmuje czwórbój lekkoatletyczny? Są w nim dwa biegi – na 60 i 1000 metrów, rzut piłką palantową i skok w dal. Trzeba być wszechstronnie rozwiniętym fizycznie, by odnosić sukcesy w tak różnych dyscyplinach. Nasi uczniowie taką wszechstronnością się wykazali: w powiatowych eliminacjach, które odbyły się 15 maja, zajęli II miejsce i zakwalifikowali się do rejonowych Mistrzostw w Czwórboju Lekkoatletycznym, na które pojadą 22 maja.
Szkołę reprezentowali: Bartek Cnotkowski, Mateusz Szymański, Adrian Tokarski, Karol Goszczyński, Oskar Kucharczyk i Michał Nowaczyk. Najwięcej punktów w drużynie zdobył Bartosz Cnotkowski (279), drugie miejsce przypadło Mateuszowi Szymańskiemu (250), który miał spośród naszych chłopców najlepszy wynik w biegu na 60 metrów i w skoku w dal. Zawodnikami opiekował się pan Paweł Skulimowski.
Przed nami wielkie emocje sportowe, trzymamy kciuki za reprezentację Szesnastki! Zakończenie XVIII Międzyszkolnej Ligii Przedmiotowej
W dniach 11 i 12 maja 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbyły się już ostatnie konkursy Międzyszkolnej Ligii Przedmiotowej. Przedstawiamy, jak wypadła nasza szkoła w tym roku.
W edukacji matematycznej dla klas 2. nasza szkoła zajęła 8. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Tomasz Kamiński 3. miejsce, Piotr Siedlecki 8. miejsce, Aleksandra Lejman 11. miejsce.
W edukacji polonistycznej dla klas 2. nasza szkoła zajęła 10. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Julia Pol 7. miejsce, Milena Salamandra 13. miejsce, Aleksandra Tomasiewicz 20. miejsce.
W edukacji matematycznej dla klas 3. nasza szkoła zajęła 8. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Wiktoria Rybarczyk 10. miejsce, Natalia Wiśniewska 13. miejsce, Natalia Piegat 15. miejsce.
W edukacji polonistycznej dla klas 3. nasza szkoła zajęła 5. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Agnieszka Ciszewska 7. miejsce, Klaudia Masłowska 8. miejsce, Natalia Wiśniewska 9. miejsce.
W matematyce dla klas 4. nasza szkoła zajęła 5. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Paulina Grabowska 10. miejsce, Alicja Ciarka 10. miejsce, Oliwia Szatańska 13. miejsce.
W języku polskim dla klas 4. nasza szkoła zajęła 8. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Alicja 4. miejsce, Oliwia Szatańska 10. miejsce, Paulina Grabowska 13. miejsce.
W przyrodzie dla klas 4. nasza szkoła zajęła 7. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Alicja Ciarka 9. miejsce, Paulina Grabowska 10. miejsce, Jakub Janecki 19. miejsce.
W historii dla klas 5. nasza szkoła zajęła 3. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Ada Stachowicz 4. miejsce, Marta Stępniak 4. miejsce, Mateusz Borkowski 7. miejsce.
W języku angielskim dla klas 5. nasza szkoła zajęła 8. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Szymon Zych 6. miejsce, Hubert Lendzion 7. miejsce, Karolina Kitlińska 30. miejsce.
W matematyce dla klas 5. nasza szkoła zajęła 6. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Tomasz Pawlak 6. miejsce, Maria Nasiadko 8. miejsce, Szymon Zych 13. miejsce.
W języku polskim dla klas 5. nasza szkoła zajęła 3. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Mateusz Borkowski 3. miejsce, Julia Kowalska 5. miejsce, Ada Stachowicz 5. miejsce.
W przyrodzie dla klas 5. nasza szkoła zajęła 11. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Tomasz Pawlak 16. miejsce, Jan Zwolan 16. miejsce, Hubert Lendzion 22. miejsce.
W historii dla klas 6. nasza szkoła zajęła 1. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Michał Lemiec 1. miejsce, Julia Hejcelman 3. miejsce, Marcin Kompa 6. miejsce.
W języku angielskim dla klas 6. nasza szkoła zajęła 4. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Marcin Kompa 8. miejsce, Michał Obrębski 10. miejsce, Julia Hejcelman 15. miejsce.
W matematyce dla klas 6. nasza szkoła zajęła 6. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Michał Obrębski 2. miejsce, Michał Lemiec 3. miejsce, Mateusz Adamiak 6. miejsce.
W języku polskim dla klas 6. nasza szkoła zajęła 1. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Julia Hejcelman 1. miejsce, Julianna Szyca 3. miejsce, Luiza Kaźmierska 6. miejsce.
W przyrodzie dla klas 6. nasza szkoła zajęła 8. miejsce drużynowo. Indywidualnie uczniowie zajęli: Michał Obrębski 12. miejsce, Michał Lemiec13. miejsce, Mateusz Adamiak 17. miejsce. Trzeci szkolny turniej piosenki anglojęzycznej
27 kw ietnia 2012 r. odbył się w naszej szkole trzeci turniej piosenki anglojęzycznej. Uczniowie przygotowali atrakcyjne choreografie i wykonali znane przeboje, porywając do wspólnej zabawy swoje koleżanki i kolegów. Jury złożone z uczniów i nauczycieli wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła Karolina Kitlińska z klasy V piosenką “Tell me that you love me”, drugie miejsce przypadło Annie Chlewickiej z klasy V za utwór “We will rock you”, a trzecie Karolinie Terebus z klasy VI za “Mama-mia”. Na sali panowała bardzo gorąca atmosfera, zwyciężczyni była hucznie wywoływana do bisowania. Należy zaznaczyć również dobry występ uczniów z klasy trzeciej, który każe z niecierpliwością oczekiwać na przyszłoroczne, z każdym turniejem na coraz wyższym poziomie, zmagania młodych adeptów sztuki wokalnej. Rodzina, Kościół, szkoła
18 kwietnia nasza szkoła miała zaszczyt gościć u siebie Biskupa Płockiego Piotra Liberę wraz z towarzyszącymi mu kapłanami: księdzem sekretarzem Piotrem Grzywaczewskim oraz proboszczem parafii rzymskokatolickiej św. Jana Chrzciciela Antonim Kołodziejskim. Biskup Piotr wziął udział w akademii ku czci bł. Jana Pawła II. Po uroczystości przemówił do zgromadzonych uczniów, nauczycieli i rodziców oraz pomodlił się z nami i udzielił nam błogosławieństwa. Następnie spotkał się z radą pedagogiczną, a w czasie ciepłej rozmowy wspominał osobiste kontakty z wielkim Papieżem Polakiem, opowiadał anegdoty ze swojego życia, pytał o nasze sukcesy i problemy. Przypomniał także postać bł. Arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego i jego poglądy na temat wychowania. Mówił o tym, że rodzina, Kościół i szkoła muszą wspólnie formować charakter dziecka. Jedynie jeśli rodzina, Kościół i szkoła staną się jedną świątynię chrześcijańskiego wychowania rozwój młodego człowieka będzie pełny.
Szanowny gość powiedział wiele miłych słów o uroczystości, w której uczestniczył, bardzo podobało mu się, że w akademii obok uczniów wystąpili również nauczyciele, co zresztą jest naszą tradycją. Od siedmiu lat apel ku czci Jana Pawła II przygotowywany jest przez nauczycieli pod kierunkiem pań katechetek: Alicji Popek i Hanny Mówińskiej. Cała społeczność szkolna wyraża w ten sposób szacunek do wielkiego rodaka.NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO ODDZIAŁU ZEROWEGO I KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
SZANOWNY RODZICU MASZ MOŻLIWOŚĆ ZMIANY PODJĘTEJ WCZEŚNIEJ DECYZJI PO ZAPISIE DZIECKA DO WYBRANEJ SZKOŁY DO KLASY PIERWSZEJ
ROZPOCZĘLIŚMY NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
ZAPRASZAMY DZIECI SPOZA REJONU, POMAGAMY W DOPEŁNIENIU FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z ZAPISEM DZIECKA DO SZKOŁY.
SP 16 na podwieczorku z prezydentem miasta Płocka Andrzejem Nowakowskim w Galerii Wisła
31 marca 20 12r. SP 16 Szkoła Wspierająca Uzdolnienia zaprezentowała się na podwieczorku z prezydentem miasta Płocka. Grupa nauczycieli realizująca program rozwijania zdolności twórczych i zainteresowań uczniów przedstawiła prace dzieci uczestniczących w projekcie. Nauczyciele prowadzili pokazowe zajęcia pobudzające kreatywność dzieci, które przybyły do galerii. Zdjęcia z imprezy można znaleźć pod adresem:
http://plock.gazeta.pl/plock/51,35710,11462158.html?i=4 Kolejny sukces Szkoły Podstawowej nr 16
Uczennica klasy Ic Karolina Piechowicz (pod opieką pani Marty Oleckiej) zajęła II miejsce w kategorii klas I w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Smarters Brain Twister”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 22 w Płocku. Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wiosenny rajd!
W sobotę, 24 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIX Rajdzie Ekologicznym „Powitanie Wiosny”. A wiosna radośnie wyszła im naprzeciw! W ciepłych podmuchach wiatru, pod bezchmurnym, słonecznym niebem wędrowało się naprawdę przyjemnie. Siedmiokilometrowy rajd wzdłuż doliny Wisły kończył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej tradycyjną grochówką. Czterdziestopięcioosobową drużynę „Ekoludków” prowadziły panie: Maria Morzyńska, Małgorzata Pruszkowska i Katarzyna Walkiewicz. Zdobyliśmy puchar za IV miejsca w rajdzie oraz wyróżnienie i nagrody w konkursie na najzabawniejszą parę wiosenną.Już wiosna!
Z okazji obchodów pierwszego dnia wiosny uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 mieli nieco wytchnienia od nauki. O ile pierwszy dzień wiosny kalendarzowej ustalony jest umownie na 21 marca, o tyle wiosna astronomiczna rozpoczyna się w chwili, gdy słońce przekracza równik, a ma to miejsce zazwyczaj 20, 21 lub 22 marca. Choć powszechnie 21 marca, czyli początek kalendarzowej wiosny, kojarzony jest przez uczniów głównie z wagarami, jednak w naszej szkole jest inaczej. Szkoła zaproponowała dzieciom szereg ciekawych zajęć, które spowodowały, że chętnych do pójścia na wagary nie było.
Zajęcia lekcyjne przybrały nieco inną, lżejszą formę. Starsze klasy zorganizowały pchli targ, natomiast młodsze - specjalny apel z okazji pierwszego dnia wiosny. W czasie apelu nastąpiło rozwiązanie konkursu na najciekawszą Marzannę. Wygrała klasa I a, gratulujemy zwycięzcom. Potem dzieci brały udział w konkurencji dotyczącej „zwiastunów wiosny”, wszyscy byli pod wrażeniem ich wiedzy. Po apelu uczniowie udali się się na boisko szkolne w celu ostatecznego pożegnania zimy. Pod nadzorem spalono Śmiercichę. Projekt systemowy w ramach Indywidualizacji procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkoły podstawowej
Dzieci z klas I – III będą brały udział w następujących zajęciach:
1 – zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji
2 – zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy
3 – gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy
4 – zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych
5 – zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych: matematycznie, przyrodniczo, teatralnie, muzycznie.

Płockie Ergowiosła dla Szkół Podstawowych
W dniu 28.03.2012 r. SP 16 wzięła udział w Płockich Ergowiosłach Szkół Podstawowych w Zespole Szkół Technicznych. Wśród ośmiu startujących szkół uczniowie naszej szkoły zajęli w konkursie drużynowym I miejsce. W składzie drużyny byli: Gabriela Piątkowska, Natalia Kruszewska, Julia Stasiewicz, Wiktoria Janiszewska, Bartosz Cnotkowski, Dominik Sztuczka, Sebastian Kokosza, Jan Domeracki, Wiktor Mysera, Gabriel Sęk. Sukcesy indywidualne odnieśli: Dominik Sztuczka – I miejsce, Bartosz Cnotkowski – III miejsce. W zawodach brały udział dzieci z klas sportowych. Finały Mistrzostw Płocka w piłce ręcznej dziewcząt
W dniu 27.03.2012r. odbyły się Finały Mistrzostw Płocka w piłce ręcznej dziewcząt. Wśród siedmiu startujących szkół uczennice z klasy sportowej VI b w składzie: Borawska Wiktoria, Bronicka Gabriela, Brzezińska Weronika, Chmura Wiktoria, Filipiak Magdalena, Filkowska Aleksandra, Jakubowska Ruth, Kruszewska Natalia, Malinowska Natalia, Marecka Natalia, Nowaczyk Gabriela, Piątkowska Gabriela, Wicińska Karolina, Wołowiec Agata zajęły I miejsce. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski utworów Doroty Gellner
W dniu 23.03.2012r. w Spółdzielczym Domu Kultury odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski utworów Doroty Gellner. Uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromny sukces. ALEKSANDRA LEJMAN zajęła I miejsce, TOMASZ KAMIŃSKI – II miejsce, KATARZYNA SUROWANIEC – III miejsce. Gratulujemy. Pchli targ – święto wiosny w naszej szkole!
Jak co roku, 21 marca odbył się w naszej szkole pchli targ. Zabawa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Izabeli Brzozowskiej cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów i rodziców. Dzieci miały możliwość doświadczyć na własnej skórze działania wolnego (szkolnego) rynku. Uczniowie sami przygotowali swoje stoiska oraz niezbędne ogłoszenia. Sprzedawano przeczytane już czasopisma, zabawki, pluszaki i inne przedmioty. Wszędzie słychać było radosne okrzyki: promocja!! Impreza mająca na celu promowanie samodzielności i pomysłowości wśród uczniów daje im też możliwość zapoznania z zasadami ekonomii i działaniem rynku. Już nie możemy doczekać się kolejnej odsłony pchlego targu w przyszłym roku szkolnym! WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS SESJA ZIMOWA 2012
W ogólnopolskiej olimpiadzie z j. angielskiego Olimpus wzięło udział 12 uczniów naszej szkoły. Dwoje z nich odniosło olbrzymi sukces:Uczeń klasy 5, Szymon Zych zajął 5 miejsce zdobywając dyplom laureata oraz nagrodę książkową. (nauczyciel prowadzący: p. Izabela Brzozowska) Paulina Grabowska, uczennica klasy 4 zajęła 9 miejsce uzyskując tym samym dyplom laureata. (nauczyciel prowadzący: p. Monika Jakubowska) Wszystkim uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach językowych! Konkurs plastyczno - literacki poświęcony patronowi szkoły Mikołajowi Kopernikowi
W dniu 2 marca 2012 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona patronowi szkoły – Mikołajowi Kopernikowi. Uczestniczyli w niej uczniowie klas I – III. W czasie imprezy jury w składzie: p. Anna Kun-Cichocka, znana poetka i malarka, p. Anna Kowalewska-zastępca dyrektora szkoły, p. Danuta Nasiadko–pedagog szkolny, p. Magdalena Spirydonow-koordynator konkursów rozstrzygnęło konkurs plastyczno-literacki, którego uczestnicy mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną lub napisać wiersz (uczniowie klas III) związany z patronem szkoły. Wszystkie prace znalazły uznanie w oczach jury, pani Kun-Cichocka nie szczędziła pochwał małym artystom i literatom. Dzieci wykazały się też ogromną wiedzą o Mikołaju Koperniku, co pokazał przeprowadzony w czasie uroczystości quiz. Wszystkie drużyny otrzymały wysokie noty potwierdzające ich wysoki poziom wiedzy. Uroczystość przygotowały i przeprowadziły p. Renata Pietrasiak i p. Katarzyna Walkiewicz.
Wyniki konkursu plastycznego
Klasy pierwsze
Miejsce I: Iwanowski Maciej I A, Bońkowski Adrian I C
Miejsce II: Skrzeczkowska Julia I D
Miejsce III: Kokoszczyńska Weronika I C, Bilińska Lidia I B
Wyróżnienie: Wysocki Miłosz I A, Karolak Dawid I B
Klasy drugie
Miejsce I: Szóstak Krystian II C
Miejsce II: Szymańska Magdalena II C, Żołnowski Szymon II A
Miejsce III: Siedlecki Piotr II B
Klasy trzecie
Miejsce I: Kopczyńska Julia III D, Rybarczyk Wiktoria III C
Miejsce II: Szałkiewicz Marta III A
Miejsce III: Gajewska Karolina III D, Wiśniewska Natalia III C
Wyniki konkursu literackiego
Miejsce I: Kopczyńska Julia III D, Studzińska Klaudia III B
Miejsce II: Sokołowska Maja, Rybarczyk Wiktoria III C
Miejsce III: Trzcińska Natalia III A
Wyróżnienie: Archutowska Oliwia III C, Wolińska Gabriela III B Nagrody dla najlepszych uczniów w szkole
W dniu 2 lutego 2012r. na apelu Dyrektor szkoły mgr Anna Rosińska wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu tarcze wzorowego ucznia. Do grona wyróżnionych uczniów należą: Będzikowski Jakub, Borkowski Mateusz, Brzezińska Weronika, Buraczyńska Maja, Chlebowska Julia, Chyliński Piotr, Ciarka Alicja, Cichocka Marta, Ciesielska Wiktoria, Golęba Adrian, Górecki Hubert, Grabowska Paulina, Hejcelman Julia, Janecki Jakub, Jankowski Marcin, Kania Julia, Kaźmierska Luiza, Kitlińska Karolina, Kompa Marcin, Kowalska Julia, Kozłowska Wiktoria, Kruszewska Natalia, Lemiec Michał, Lendzion Hubert, Macion Konrad, Marecka Natalia, Margas Julia, Nasiadko Maria, Obrębski Michał, Ocicka Anna, Paliwoda Wiktor, Pawlik Julia, Pepłowska Anna, Piątkowska Gabriela, Pruszkowska Anna, Rodzeń Aleksandra, Sobczak Jan, Stachowicz Ada, Stępniak Marta, Szatańska Oliwia, Szyca Julianna, Szymański Jakub, Więckiewicz Natalia, Wójcik Miłosz, Zielińska Agata, Zwolan Jan, Zych Szymon.
Tarcze dla uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu w klasach 1 – 3 zostały wręczone w dniu 6 lutego 2012r. przez Dyrektor szkoły mgr Annę Rosińską. Do grona wyróżnionych uczniów należą:
Kl. I a: Drążewski Jakub, Frontczak Aleksandra, Gilińska Julia, Jankowska Michalina, Koeppe Natalia, Kordalewska Oliwia, Kralski Jan, Lewandowski Kacper, Makowska Natalia, Mikołajewski Paweł, Muszyńska Natalia, Niski Mateusz, Olczak Igor, Rososiński Witold, Turkowska Paulina, Wiśniewski Maciej, Wiśniewski Oliwier, Wysocki Miłosz, Zawadzka Emilia,
Kl. I b: Adamska Klaudia, Filipiak Anna, Jasiński Oliwier, Jóźwiak Magdalena, Karolak Dawid, Rakowska Weronika, Rutkowski Marcelin, Szczepanek Ignacy,
Kl. I c: Aleksandrowicz Adam, Atłowski Kacper, Kudźba Maja, Lipska Agnieszka, Sztupecki Wktor,
Kl. I d: Biłek Julia, Gluba, Weronika, Hain Mikołaj, Jaworska Patrycja, Skrzeczkowska Julia,
Kl. II a: Dryjański Filip, Karaś Natalia, Klubińska Monika, Radomski Bartosz, Rosiak Bartosz, Złakowska Weronika,
Kl. II b: Biniewicz Aleksandra, Chamska Julia, Chlebowska Weronika, Ciepłucha Jakub, Gontarek Karolina, Mikulski Jan, Pawlak Adam, Salamandra Milena, Siedlecki Piotr,
Kl. II c: Kamiński Tomasz, Lejman Aleksandra, Pol Julia, Stępniak Łukasz, Surowaniec Katarzyna, Szymańska Magdalena, Tomasiewicz Aleksandra, Zalewska Zuzanna, Zawodniak Karol,
Kl. III a: Bieńkowska Gabriela, Miaśkiewicz Zuzanna, Nowakowska Weronika, Olszewski Oskar, Pryciak Patryk, Stańczak Zuzanna, Szałkiewicz Marta, Trzcińska Natalia,
Kl. III b: Białaszek Maja, Frontczak Patrycja, Fuz Aleksandra, Jankowska Julia, Kacprzak Kamil, Kowalska Oliwia, Piegat Natalia, Sebastianowicz Maja, Studzińska Klaudia, Wolf Adam, Wolf Alicja, Wolińska Gabriela,
Kl. III c: Archutowska Oliwia, Ciszewska Agnieszka, Koralewski Tomasz, Masłowska Klaudia, Noskiewicz Adam, Rybarczyk Wiktoria, Śmiałek Klaudia, Twardowski Jakub, Wiśniewska Natalia, Zienkiewicz Bartosz,
Kl. III d: Kopczyńska Julia, Rutkowski Kacper, Sokołowska Maja.
|
|
|